Pozostańmy w kontakcie!

Mam Moc

Aleksandra Podniesińska – coaching i mentoring

tel.: (+48) 792 337 656

fb: Mam Moc – Aleksandra Podniesińska

mam moc

Sprawdź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

1. Nie dotarł do mnie e-book, co mam zrobić?

Jeśli wpisałaś prawidłowy adres e-mail a wiadomość z e-bookiem nie dotarła w ciągu 24h sprawdź folder Spam bądź Segregator, Newsletter etc (wyszukując możesz wpisać jako nadawcę: Mam Moc). Niektóre skrzynki pocztowe celowo wrzucają większość podobnej korespondencji do folderów spamowych aby same mogły Cię częściej obdarowywać swoimi reklamami i ofertami :). Jeśli Twoja skrzynka zakwalifikowała moje wiadomości w podobny sposób a chciałabyś w przyszłości otrzymywać wysyłane przeze mnie inne darmowe materiały i prezenty – warto dodać mój adres do białej/zaufanej listy bądź stworzyć specjalny folder na wiadomości ode mnie.

Czy Mam Moc jest wyłącznie dla kobiet?

Nie! Moją misją jest wspieranie i pomoc kobietom. Jednak zgłosić się może każdy. Mam Moc nikogo nie wyklucza i nie będzie wykluczać a wśród moich Klientów są także Panowie.

2. Ile kosztuje pierwsza konsultacja?

Pierwsza sesja jest całkowicie bezpłatna.

3. Czy muszę się jakoś przygotowywać do pierwszego spotkania?

Nie, nie musisz. Ale warto się przed nią chwilę zastanowić i pomyśleć, jaki jest Twój cel oraz co chciałabyś osiągnąć wskutek naszej współpracy. Pomogą Ci w tym krótkie materiały, które otrzymasz ode mnie przed spotkaniem.

4. Jak wygląda pierwsza sesja?

Podczas pierwszego spotkania przede wszystkim poznajemy się nawzajem. Opowiem Ci kilka słów o sobie a także pokażę,  jak pracuję i jak miałyby wyglądać kolejne spotkania. Porozmawiamy o Twoim celu i o tym, co chciałabyś zmienić.  Zaznajomię Cię także z moją ofertą i zadecydujesz, czy chcesz, abym Ci towarzyszyła w procesie. Uzgodnimy też wzajemne zasady aby obydwie strony czuły się komfortowo we współpracy.

5. Czy to, o czym będziemy rozmawiać, pozostanie między nami?

Oczywiście! Obowiązuje mnie bezwzględna zasada poufności a w swojej pracy przestrzegam Globalnego Kodeksu Etycznego organizacji European Mentoring and Coaching Council (EMCC) (więcej).

6. Jak mogę się umówić na pierwszą sesję?

Jak chcesz :). Umów się online (tutaj) lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej albo zadzwoń.

Nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Przykro mi ale nie możesz tego skopiować:(.