Kim jestem?

Hej! Jestem Ola. Pomagam kobietom niezadowolonym z obecnego miejsca pracy dokonać zmiany, bez stresu i lęku, z łatwością i luzem. Robię to, by mogły poczuć spełnienie i odetchnąć, być sobą, żyć i pracować zgodnie z tym, co dla nich ważne, w zgodzie ze swoimi naturalnymi talentami i predyspozycjami, mieć czas dla rodziny i przyzwoicie zarabiać.

Czym się wyróżnia moje podejście?

Swoje doświadczenie łączę z kompleksową wiedzą z zakresu psychologii pozytywnej, funkcjonowania ludzkiego mózgu (neurobiologia, kognitywistyka) oraz podejściem coachingowym, aby zapewnić Ci skuteczne narzędzia do szybkiej i komfortowej zmiany zawodowej.

W przeciwieństwie do często słyszanych głosów uważam, że zmiana pracy wcale nie musi być stresującą i trudną przeprawą przez nieznany i niebezpieczny ląd, a może stać się bezpieczną i cudowną przygodą, początkiem nowego, satysfakcjonującego życia.

Jak to wyglądało u mnie?

Temat zmiany pracy wałkowałam w życiu wielokrotnie i to z różnych perspektyw: kandydatki, osoby rekrutującej czy coacha, wspierającego kadrę managerską w zarządzaniu pracownikami.

Mi samej długo zajęły poszukiwania swojego wymarzonego miejsca do pracy i rozwoju. Zmieniałam branże i sektory jak rękawiczki, borykając się ze zmianą kompetencji i dynamicznym rynkiem pracy. Jednak, tak naprawdę, kluczowa okazała się wewnętrzna transformacja, lepsze poznanie i praca nad sobą.

Swoją działalność coachingową założyłam… tydzień po porodzie drugiej córki. Mimo braku pomocy opiekunek, babć/dziadków i ogromnej ilości roboty – odetchnęłam bo w końcu robię to, w czym się spełniam!

A Aleksandra Podniesińska prywatnie?

Jestem bibliofilką, miłośniczką zarówno literatury rozwojowej, jak i nieco bardziej rozrywkowej, kryminału i thrillera. W wolnym czasie sama piszę. Na razie odkładam swoje dzieła do szuflady, aż nabiorą dojrzałości i szlachetności wina :). Koneserka ( i w wolnym czasie amatorska producentka) deserów i ciast wszelakiej maści. Uwielbiam spędzać czas z moją rodziną w rozmaitych miejscach podczas różnych aktywności (lub nieaktywności :)).

Poznaj mnie. Dowiedz się, jak mogę Ci pomóc. Umów się na darmową konsultację.

Przykro mi ale nie możesz tego skopiować:(.